✅یازدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات کرونا به همراه تجلیل از برندگان ” جشنواره پیام رسانان سلامت” صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مدیران رسانه های گروهی و اصحاب رسانه در محل سالن اجتماعات خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان غربی برگزار شد.

✅در این مراسم که اولین جشنواره پیام رسانان سلامت آذربایجان‌غربی برترین های خود را شناخت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با تقدیر از زحمات و همراهی های جامعه رسانه ای و خبرنگاران و درمانی گفت:ایران در میان ده کشور برتر بهبود یافتگان کرون قرار دارد.

علی مصطفوی اذعان کرد : زوایای مختلف احیاء دریاچه ارومیه به همگان معرفی شود.

وی ادامه داد : مراسم ماه‌های محرم و صفر با اعتدال صورت می‌گیرد

✅معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیش‌رو بودن هفته دولت، گفت: اصحاب رسانه معرف اقدامات دولت به ویژه پروژه‌های کشوری در حوزه‌های مختلف همچون احیاء دریاچه ارومیه به مردم باشند.

✅حجت الاسلام دکتر ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی هم در این جلسه با تقدیر از همراهی های خبرنگاران تاکید کرد : اگر زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه نبود مطمئنا در کنترل و مدیریت بیماری و بسیاری از چالش های پیش رو موفق نمی شدیم.

✅دکتر آقاپور رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه و معاون دانشگاه علوم پزشکی در استان هم ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران و اهالی رسانه خواستار تداوم این همکاری و همراهی شد.

✅در پایان مراسم از برترین های اولین جشنواره پیام رسانان سلامت آذربایجان‌غربی با اهدای لوح تقدیر و جایزه تجلیل بعمل آمد.

🔹طبق اعلام هیئت داوران جشنواره، نفرات منتخب به شرح ذیل اعلام شدند.

🔻در بخش گزارش:
رتبه اول: طاهره نوید آرین
رتبه دوم: عبدالله رحمانی
رتبه سوم : فائزه زنجانی
شایسته تقدیر ( زیبا کیومرثی )

🔻در بخش یادداشت:
رتبه اول: عبدالسلام معروفی
رتبه دوم: محمد پاشازاده
رتبه سوم: طاهره زینالی

🔻در بخش خبر و مصاحبه :
رتبه اول انتخاب نشد
رتبه دوم: سمیرا محمدی
رتبه سوم: صابر چهرقانی

🔻در بخش عکس خبری:
رتبه اول : مهرداد تبریزی
رتبه دوم: علی غیور
رتبه سوم: سهیل فرجی

🔻در بخش طنز:
رتبه اول: سونیا بدیع
رتبه دوم: مرتضی حیدری
رتبه سوم: سینا میرزا محمدی

🔻در بخش اینفوگرافی:
رتبه اول: مصطفی باقری
رتبه دوم: صیاد ایران زاده
رتبه سوم: نعیمه فطانتا

🔻در بخش پیام فرهنگی:
رتبه اول: سمیه کارگرنژاد
رتبه دوم: آیدین بابائی
رتبه سوم: قاسم رحیم زاده

🔻در بخش ویدئو کلیپ:
رتبه اول : انتخاب نشد
رتبه دوم: رسول جبرئیلی
رتبه سوم: امیرحسین ملازاده

در ادامه تجلیل؛ حیدرنویدی از روزنامه محلی آبشار و میثم قربانی از روزنامه سراسری جوان به‌ عنوان مسئولان نشریات فعال در بحث فرهنگ‌سازی مقابله با شیوع کرونا تجلیل شدند.

در مجموع ۲۵۰ اثر در بخش اختصاصی (روزنامه نگاران) با محوریت گزارش، مصاحبه و خبر، عکس خبری و یادداشت و ۵۰ اثر در بخش عمومی (شهروند خبرنگاران) با محوریت ویدئوکلیپ و موشن گرافیک، اینفوگرافیک، پیام فرهنگی و طنز به دبیرخانه جشنواره پیام رسانان سلامت ارسال شده بود.

نخستین جشنواره پیام رسانان سلامت آذربایجان غربی، با هدف فرهنگ سازی و حمایت از محتواهای رسانه‌ای مرتبط با کرونا فروردین امسال فراخوان داد و امروز منتخبین جشنواره با حضور مسئولان استانی معرفی و تجلیل شدند.

✅گفتنی است این جشنواره به همت اداره امور رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد تبلیغات و اطلاع‌رسانی کرونا و خانه مطبوعات آذربایجان غربی برگزار گردید.

✅خانه مطبوعات و رسانه های
استان آذربایجان غربی